Quality Engineer v automotive společnosti

Okres Pardubice

Popis pozice

Chcete být součástí mezinárodní společnosti, která je jedním z TOP dodavatelů v oblasti automobilového průmyslu? Máte zkušenosti s výrobní kvalitou? Znáte nástroje kvality (5WHY, 8D, FMEA,...)? Tak to jste možná ten pravý! Aktuálně hledáme kandidáta na pozici Inženýr výrobní kvality!

  • řešení reklamací a interních neshod
  • aktualizace dokumentace
  • zajištění a organizace auditů (výrobkový a vrstvené)
  • komunikace napříč odděleními

Profil kandidáta

  • praxe na obdobné pozici v oblasti automotive
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • znalost ISO a nástrojů řízení jakosti
  • samostatnost, pečlivost, komunikativnost, energický a pozitivní přístup

Nabízíme

  • stabilní mezinárodní společnost, jeden z předních světových výrobců
  • moderní prostředí
  • přátelský a příjemný kolektiv
  • osobní a kariérní růst
  • možnost cestování a práce v zahraničí
  • příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce, příspěvek na dojíždění, dotovaná strava

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2706890  Posting date: 30.9.2016