Nehoň se za větrem, ale napni plachty své kariéry u nás - fixní mzda (Telefonní operátor)

Ostrava, Opava, Okres Opava, Okres Ostrava

Popis pozice

Skončil jsi školu? Nebo máš za sebou pár let zkušeností či jsi dokonce životem ostřílený pracant? Tak právě na tebe čekáme! Pojď pracovat na zákaznickou linku call centra RWE a staň se hrdinou našich zákazníků.

Pokud jsi komunikativní a trochu ti to pálí, tak hledáme právě tebe! Naši zákazníci se občas dostanou do úzkých a proto potřebují tebe. Tvým úkolem bude pomoci zákazníkovi s jeho problémem a navíc - nabídnout mu i pomoc navíc.

A o vše v příjemném kolektivu a moderním pracovním prostředí.

Zní to lákavě, že... tak ještě důkaz místo slibů... Podívej se, jak to u nás chodí:

Nabízíme

  • plat 17 250Kč (fixní plat 15 000,- + osobní ohodnocení až 15% fixního platu) + NEOMEZENÉ PROVIZE
  • stravenky v hodnotě 80,-
  • hlavní pracovní poměr se smlouvou na rok
  • kvalitní systém školení
  • směny 7,5 (možné i zkrácené směny 4 a 6 hod.) od pondělí do pátku mezi 6 a 22 hod. (max. 1 víkendový den v měsící)
  • 25 dní dovolené a 3 dny osobního volna
  • po 6 měsících možnost přechodu pod kmenový stav RWE (spolu s balíčkem benefitů v hodnotě 27 tis.)
  • kariérní růst
  • moderní pracovní prostředí s odpočinkovou zónou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2734834  Posting date: 23.9.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: 17000-22000