Regionální obchodní manažer

Praha, Středočeský kraj

Popis pozice

Hledáme vhodné uchazeče na pozici Regionální Manager/ka obchodů pro kosmetickou společnost

Co bude Vaším úkolem?
• komplexní zodpovědnost za pobočky ve svěřeném regionu
• zajištění plynulého chodu poboček
• odpovědnost za celkové výsledky poboček, úrovně prodeje a prezentaci zboží
• vedení, motivace a školení zaměstnanců prodeje

Co umíte?
• máte VŠ vzdělání
• pokročilou a aktivní znalost anglického jazyka, francouzský jazyk výhodou
• ŘP. sk. B – aktivní řidič s ochotou cestovat
• zkušenost z manažerské pozice – vedení týmu lidí, ideálně z oblasti retailu
• výborné komunikační dovednosti, samostatnost, organizační dovednosti
• orientace na výsledek

Co nabízíme?
• práci na HPP v dynamické a stabilní společnosti
• nástup ihned
• pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
• kvalitní systém zaškolení
• stravenky, jazykové kurzy a přátelský kolektiv

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2756053  Posting date: 7.10.2016