Technický Manažer

Jihočeský kraj, Okres Tábor

Popis pozice

Pro světového lídra v automotive hledáme Technického manažera (Engineering Manager).

  • Kompletní vedení technického oddělení (40 lidí)
  • Zavádění zlepšovacích pokročilých výrobních nástrojů a procesů
  • Návrhy nových technologických postupů ke zvýšení efektivnosti stávající výroby a produktivity práce
  • Zajištění kvality ve vztahu k výrobním požadavkům a rozpočtu
  • Analýza proveditelnosti (DFA / DFM) a PFMEA o nových produktech
  • Řízení a kontrola oblasti bezpečnosti a hygieny práce
  • A další činnosti

Co od Vás očekáváme
  • VŠ strojírenského směru
  • Min. 6 let praxe ve vedoucí technické pozici
  • Vysoká odbornost v oblasti údržby v mezinárodní automotive společnosti
  • OEM nebo Tier One automotive zkušenosti
  • Aktivní znalost AJ
  • Pokročilou znalost práce na PC
  • Zkušenosti s project managementem
  • Velmi dobré komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Nadstandardní mzdové ohodnocení + 13. plat
  • Týden dovolené navíc
  • Firemní benefity
  • A další

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2796730  Posting date: 3.11.2016