Technický obchodní zástupce

Ústecký kraj

Popis pozice

Na začátku to byla úplně malá firma s několika málo produkty. Dnes je to pořád velikostí docela malá firma, která ale dodává pro výrobní velikány jako Škoda Auto nebo Hyundai a hromadu zákazníků má v Německu. Ve svém oboru je to špička. A právě pro takovou společnost hledáme obchodníka.

Žádná velká expanze, rozšiřování týmu, nic takového. Ale stabilní dlouholetý obchodník se pomalu chystá do penze a my hledáme někoho, komu to celé bude moci předat. A co konkrétně budete dělat?

  • starat se o stávající zákazníky a nabízet jim nejnovější produkty
  • zpracovávat nové zakázky od poptávky přes vytvoření cenové kalkulace, přes realizaci až po fakturu a její úhradu
  • budete pomáhat při zavádění nových produktů a vytvářet jim promo
  • budete muset také vést samostatná jednání s různými typy společností a jejich zástupci na různých úrovních

Profil kandidáta

Co požadujeme? Musíte být tak trochu obchodník a zároveň technik. My požadujeme ten správný průnik. Takže ideálně:

  • alespon SŠ vzdělání technického směru
  • zkušenost s prodejem a nebo alespoň prodejní dovednosti
  • technické myšlení, orientace v technice, ideálně třeba znalost čtení technického výkresu
  • určitě ŘP sk. B - na cestách budete cca tři dny v týdnu
  • určitě alespoň komunikativní angličtinu. Hodně zákazníků jsou nadnárodní firmy, nákupy mají v zahraničí apod. Bez AJ to dnes už nejde.

Nabízíme

Co za to všechno dostanete?

  • super zaškolení a předání potřebného know-how
  • velmi příjemnou atmosféru ve firmě
  • auto i k soukromému užívání
  • systém provizí z prodeje

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3025992  Posting date: 11.8.2017