Kvality manažer

Okres Žďár nad Sázavou

Popis pozice

Do strojírenské společnosti hledáme schopného manažera kvality (či manažerku), který bude zodpovědný za oddělení kvality o cca 50 členech na různých pozicích (měření, výrobní kvalita, dodavatelská, zákaznická), jednání s dodavateli a zákazníky, udržování standardů kvality ISO.
Budete členem top managementu a zodpovědní za plynulý chod oddělení – jedním z Vašich cílů také bude zvýšit efektivitu úseku. Čeká Vás náročná práce s lidmi, týmy propojovat a sjednocovat. Až se za sebou ale jednoho dne ohlédnete, uvidíte kus práce, který stál za to.

PROFIL KANDIDÁTA
Potřebujeme člověka se zkušenostmi ze stejné pozice, optimálně ze strojírenské či automotive společnosti.
Budete se setkávat se zahraničními zákazníky, proto očekáváme komunikativní znalost AJ.
Co je ale neméně důležité je otevřenost ke změnám, skvělé manažerské a vyjednávací schopnosti.

Nabízíme

Možnost účastnit se transformace společnosti.
Být členem top managementu, spolupracovat s kolegy, kteří pro Vás mohou být inspirací.
Pružnou pracovní dobu.
Zajímavé mzdové ohodnocení.
5 týdnů dovolené, firemní stravování a spoustu dalších benefitů.
Místo výkonu práce okres Žďár nad Sázavou.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
ID: 3103408  Posting date: 18.7.2017