Technický nákupčí

Jihočeský kraj, Okres Český Krumlov

Popis pozice

Máte již praxi v nákupu nebo jste absolventem technické školy? Orientujete se v technické dokumentaci a domluvíte se německy nebo anglicky? Pokud Vás láká mezinárodní prostředí strojírenské výroby, neváhejte a kontaktujte nás.

Právě hledáme vhodné kandidáty na pozici: NÁKUPČÍ

Nákup materiálu
Nákup služeb
Spolupráce s ostatními výrobními středisky

Profil kandidáta

SŠ popř. VŠ vzdělání technického směru
Orientace v technické dokumentaci
Praxe v nákupu výhodou
Kreativita, proaktivní přístup, samostatnost, flexibilita
NJ popř. AJ na komunikativní úrovni (denní užití)
Vhodné i pro absolventy

Nabízíme

Dynamická práce v perspektivní společnosti
Motivující osobní ohodnocení + 13. a 14. plat
Čtvrtletní bonusy
Možnost seberealizace, osobního rozvoje
5 týdnů dovolené
Příspěvek na stravování
Příspěvek na dopravu a na penzijní připojištění
Další benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3134213  Posting date: 17.7.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: dle praxe a zkušeností