Práce ve výrobě - odměna až 23 tis. Kč, plus nástupní bonus 10.000 Kč dělnické pozice

Letohrad, Pardubický kraj, Okres Ústí nad Orlicí

Popis pozice

Výrobní společnost ve Vaší lokalitě rozšiřuje své týmy a má práci pro všechny. Hledáme muže, ženy, kvalifikované i nekvalifikované pracovníky na pozice elektromechanik, strojírenský dělník a výrobní dělník. Přidejte se do týmu, který využívá zkušeností, které jsme posbírali za více než 75 let působení na trhu. Přátelský kolektiv a férové nejen finanční podmínky jsou pro nás nejdůležitější, protože spokojení zaměstnanci tvoří silný tým a ten je základem společného úspěchu. Svědčí o tom více než 1600 našich spokojených zaměstnanců. Neváhejte a přidejte se k nám! Nástup ihned nebo dle vašich možností.

Popis pozice:

– Vaší pracovní náplní bude práce na výrobní lince.

Profil kandidáta

– Se vším Vám pomůžeme, ale budeme od Vás potřebovat manuální zručnost a ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

– mzdu 21.000 Kč až 23.000 Kč
– náborový příspěvek 10.000 Kč
– prémie
– příplatky za směnnost
– příspěvky na stravování
– 25 dnů dovolené
– firemní sportovní dny
– příspěvek na volnočasové aktivity
– příspěvek na penzijní nebo životní pojištění a mnoho dalšího
  • místo výkonu práce je LETOHRAD

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat telefonicky na 226257588
nebo emailem na [email protected]

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3148780  Posting date: 8.8.2017