Práce pro britskou společnost z pohodlí Brna (Programátor)

Brno - město

Popis pozice

Chcete se podílet na velkých komerčních projektech ale korporát Vás neláká? Dáváte si na svém kódu záležet a umíte se při tom bavit? Jestli je pro Vás práce koníčkem a ne jenom „bankomat“, možná jste právě našli svůj dream job.

V práci budete mít šanci a povinnost zároveň:
  • Přicházet s řešeními - ideálně inovativními, chytrými a elegantními
  • Zapojit se do vývoje, testování, podpory a zdokonalování front- a back-end napříč řadou integrovaných produktů a platforem
  • Pracovat v parádním Scrum týmu
  • Naučit se spoustu nových věcí

Profil kandidáta

Neobejdete se ale bez zkušeností s:
  • Objektově orientovaným programováním (OOP)
  • PHP, MySQL
  • HTML5, CSS, Sass / Less
  • Vanilla JavaScript, jQuery
  • Cokoliv z ZF1, ZF2, Apigility, Symfony 2
  • Git (včetně Pull Requests a Code Reviews)
  • Testováním - PHPUnit
  • JS Task runners (Grunt / Gulp)
  • Mobile first, responsivitou
  • Základními webovými standardy
  • Agilní týmovou zkušeností

Nabízíme

Zhýčkáme si Vás:
  • Prací ve skvělém týmu – abyste se do práce těšili
  • Flexibilní pracovní dobou – protože rigiditu nemáme rádi
  • Vstupenkami na konference – protože chceme, abyste měli přehled v nejnovějších trendech
  • Vlastním vzdělávacím rozpočtem na knihy, webové stránky a kurzy – protože máme rádi chytré a zvídavé lidi
  • Bohatě zásobenou ledničkou – protože hladový developer je zlý developer
  • Možností v práci „dát si dvacet“ – protože oddýchnutý developer je dobrý developer

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3150795  Posting date: 3.8.2017