Specialista kvality a QA

Okres Kolín

Popis pozice

Cítíte se v KVALITĚ jako ryba ve vodě? Rádi komunikujete a školíte pracovníky? Protože školení a trénink, to je oč tu běží. Dále také využijete zkušenosti s BOZP a PO. Pokud jsou tyto oblasti vaše parketa, možná hledáme právě Vás.
Místo výkonu práce: Kolín

Co Vás čeká:
  • na starosti budete mít proškolování zaměstnanců všech výrobních útvarů v oblasti kvality
  • budete zjišťovat příčiny kvalitativních problémů a vymýšlet, jak by se jim mohlo předejít
  • další věc, kterou se budete zabývat je porovnání kontrolních postupů s požadavky zákazníka
  • provádět budete denní audity procesu, jako je například dodržování postupů a správné vyplnění dokumentace

Profil kandidáta

  • uvítáme člověka se SŠ vzděláním technického směru s prokazatelnou praxí v oblasti kvality
  • určitě pro Vás bude výhodou pokud umíte se SAPEM a domluvíte se anglicky – není to však podmínkou
  • zkušenosti s BOZP a PO
  • důležitý je pro nás aktivní přístup a pečlivost
  • hledáme člověka komunikativního, který je rád v kontaktu s lidmi- žádný introvert

Nabízíme

  • ohodnoceni budete dle svých zkušeností – motivující finanční ohodnocení + prémie
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • skvěle vybavená kantýna
  • firemní akce pro zaměstnance

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
ID: 3236918  Posting date: 10.12.2017