Ředitel divize LKW - prémiová značka nákladních vozů

Jihočeský kraj

Popis pozice

Hledáme lídra, který povede stávající divizi nákladních vozů a bude zodpovídat za výstavbu a nastavení procesů nového dealerství LKW.

  • Zodpovědnost za řízení dealerství LKW - prodej i servis
  • Vedení projektu výstavby nového dealerství LKW
  • Odpovědnost za plánování a plnění obchodních a servisních výsledků
  • Kontrola dodržování nastavených procesů
  • Reporting klíčových ukazatelů

Profil kandidáta

  • Velmi dobré manažerské a obchodní dovednosti
  • Zkušenost z automotive odvětví / LKW
  • Zkušenost s obdobnou formou byznysu
  • Schopnost strategického uvažování v oblasti prodeje a servisu

Nabízíme

  • Perspektivní pozici v TOP managementu firmy
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení + roční bonus
  • Možnost uplatnění vlastních nápadů a zkušeností
  • Služební automobil k soukromému využití
  • Hmotnou podporu v případě potřeby relokace

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3252227  Posting date: 8.1.2018