Projektant hasící techniky

Pardubice, Česko

Popis pozice

Chcete se stát součástí zajímavých projektů u nejrůznějších světových společností? Z důvodu rozšiřujícího se týmu hledáme člověka na pozici projektanta hasící techniky. Pokud Vás láká oblast požární ochrany, máte technické vzdělání, rádi řídíte a jste v pohybu. Hledáme možná právě Vás!

Co Vás bude čekat?
  • na starosti budete mít tvorbu výkresové dokumentace
  • budete zpracovávat dokumentaci a podklady pro objednání materiálu
  • cestování za klienty po ČR a komunikace ohledně projektů
  • budete komunikovat napříč s různými odděleními ve společnosti

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního/strojního směru
  • pečlivost a proaktivní přístup – vhodné pro zapálené absolventy
  • podmínkou je znalost programu AutoCad
  • schopnost dorozumět se anglicky, jak slovem, tak písmem je výhodou
  • ŘP. Sk. B

Nabízíme

A co Vám nabídneme my?
  • velmi zajímavé finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • možnost cest do zahraničí
  • služební automobil
  • firemní teambuildingy
  • možnost profesního růstu a rozvoje

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
ID: 3252406  Posting date: 4.8.2018