Prodejce v obchodním domě – Fix + bonusy!

Královéhradecký kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme nového kolegu/kolegyni s obchodním duchem, příjemným vystupováním a chutí pomáhat a radit našim zákazníkům při výběru nového nábytku nebo bytových doplňků!

Vaší náplní práce bude:

  • prodej bytových doplňků nebo nábytku
  • nabídka dodatečných služeb (doprava, montáž, splátkový prodej)
  • péče o zboží na svěřeném úseku
  • dodržování a kontrola pořádku na oddělení

Profil kandidáta

Požadujeme:
  • středoškolské vzdělání (ÚSO/SŠ)
  • obchodního a prodejního ducha s orientací na dosahované výsledky
  • komunikační dovednosti
  • ochotu pracovat v 12ti hod. směnách (krátký/dlouhý týden)
  • praxe v obchodě výhodou

Nabízíme

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení vč. motivačního provizního systému
  • neustále zvyšování kvalifikace formou školení
  • nárůst dovolené až na 5 týdnů
  • zaměstnanecké slevy na nákup zboží z našeho sortimentu
  • dary a příspěvky při životním jubileu
  • stravenky

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 3309074  Posting date: 19.6.2018