Frézař CNC / obráběč, menší rodinná firma, mnoho benefitů, až 28.000 Kč/měs. Nástup ihned!

Okres Písek

Popis pozice

Pro významnou výrobní společnost v Písku rodinného typu hledáme "Frézaře CNC / obráběče" se znalostí výkresové dokumentace. Jedná se o kusovou výrobu. Firma svým zaměstnancům nabízí: 13. plat, dopravné, příspěvek na dovolenou, penzijní připojištění, obědy za 23 Kč a mnoho dalších skvělých benefitů!!!

Každý odpovídající zájemce bude mít možnost prohlídky závodu

Místo výkonu práce: Písek

Nástup ihned
Směnnost:
3 směny

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, zašlete nám Váš životopis - budeme Vás kontaktovat.

Telefon: 739 343 024

Profil kandidáta

Co od Vás očekáváme
  • vzdělání SOU, nejlépe technického zaměření
  • praxi na CNC strojích (obráběcí centra dle programů)
  • znalost čtení výkresové dokumentace

Nabízíme

Co Vám nabízíme
  • stabilní zaměstnání ve výrobní společnosti rodinného typu
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • mzdu až 24 - 28000 Kč/měs. - dle znalostí a dovedností
Mnoho zaměstnaneckých benefitů:
  • 25 týdnů dovolené
  • odměna za docházkový bonus za nemarození (4000 Kč 2x ročně)
  • závodní stravování (dotovaná strava 23 Kč za oběd)
  • příspěvek na dojíždění při dojíždění nad 20 km
  • příspěvek na dovolenou 12000 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění 700 kč/měs.
  • měsíční prémie
  • příplatek za práci přesčas o víkendu 100 %
  • 13. plat 15.000 Kč
  • věrnostní bonusy
  • firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3343673  Posting date: 23.3.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 24000 - 30000 Kč/měs.