Projektant junior

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Rádi byste byli součástí menší české firmy se super kolektivem?
Hledáme vhodné kandidáty pro pozici Projektant výtahů pro menší strojírenskou firmu, která má sídlo na Ostravsku a je na trhu již od 90. let.

POPIS POZICE

– návrh a vývoj výtahových komponentů
– projekce dispozičních a výrobních výkresů k přiděleným zakázkám
– technická podpora při montáži a výrobě výtahů
– přípravy podkladů (grafické a výkresové zpracování produktů) pro prezentace a propagační materiály
– kreslení v CAD 3D – Inventor
– spolupráce na specifikaci objednávaných komponentů a materiálů

Profil kandidáta

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ/VŠ technického směru
– v případě středoškolského vzdělání – min. 1 rok praxe
– zkušenosti z 3D konstrukce/projekce z oblasti zpracování plechů a hutního materiálu – výhodou
– řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

BENEFITY
– pohodový mladý kolektiv
– stravenky
– možnost bonusů při inovacích či nadstandardním výkonu (a další plošné bonusy)
– příspěvek na dopravu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Mgr. Veronika Krčová
+420702159024
ID: 3347570  Posting date: 26.7.2018