HR asistentka – částečný úvazek (Tuchoměřice)

Tuchoměřice, Česko

Popis pozice

Pro českou obchodní společnost, která je předním dodavatelem autoopravárenských laků a komplexního vybavení lakoven, hledáme do HR týmu administrativní podporu na 2-3 pracovní dny v týdnu.

Co bude tvým úkolem?

Budeš mít na starosti kompletní zpracování personální agendy ve společnosti - nábory, pohovory, příchody a odchody zaměstnanců, organizaci lékařských prohlídek, školení, atd.

Profil kandidáta

Co od Vás požadujeme?

Požadujeme především pečlivost a zodpovědnost, ukončené středoškolské vzdělání zakončené maturitou a komunikativní AJ.

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?

Nabízíme Vám práci v moderním a přátelském prostředí, kde budete moci nahlídnout pod pokličku HR procesů a možná, tak nastartovat svojí kariéru v personalistice. Dále Vám nabízíme pracovní smlouvu, stravenky, občerstvení na pracovišti, kafetérii, vzdělávací programy, teambuildingy a jiné zaměstnanecké akce.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3458392  Posting date: 27.7.2018