Provozní zámečník/údržbář - Starý Jičín - Zajímavá mzda!

Starý Jičín, Česko

Popis pozice

Pro významného klienta hledáme provozního zámečníka/údržbáře strojů v lokalitě Starý Jičín / Nový Jičín.
Hledáte novou práci?
Máte zkušenosti s údržbou strojů?

Pokud ano, čtěte dál!

Náplní práce je:
  • řešení plánovaných a operativních oprav strojů a zařízení na pracovišti
  • seřizování strojů, diagnostikování poruch strojů, kontrola funkčnosti
  • elektropráce
  • čtení výkresové dokumentace
  • komunikace s dodavateli zařízení a náhradních dílů

Profil kandidáta

  • dokončené střední vzdělání (vyučení) v oborech elektro / strojní / oprava a údržba strojů
  • znalost čtení technické dokumentace
  • platná zkouška §50/6
  • samostatnost při řešení problémů, spolehlivost, flexibilitu, manuální zručnost
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B
  • výhodou bude, pokud máte znalost strojů nábytkářské výroby

Nabízíme

  • zaměstnání u stabilní společnosti s výplatou vždy 15. den v měsíci
  • dvousměnný provoz
  • možnost dalšího vzdělávání
  • příspěvky na stravu
  • příspěvky na dovolenou, Vánoce a významná životní výročí
  • mobilní telefon i k soukromému užití
  • velmi zajímavá mzda!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3458533  Posting date: 11.9.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 25.000 - 35.000