Zábřeh – Vedoucí ekonomického úseku

Zábřeh na Moravě, Zábřeh, Česko

Popis pozice

Do zavedené a stabilní firmy z oblasti automotive hledáme nového kolegu na pozici vedoucího ekonomického úseku. Máte zkušenosti z oblasti financí, účetnictví a HR? Hledáte novou práci, kde Vám nabídnou odpovídající mzdu a kde se můžete dále rozvíjet? Čtěte, prosím, dále!

Jako vedoucí ekonomického oddělení budete zodpovídat za oblast financí, účetnictví, daní, právních záležitostí a personalistiky. Budete ekonomicky řídit celou společnost, vytvářet prognózy, rozpočty a účetní výkazy a spolupracovat s IT podporou účetních systémů. Také budete směřovat společnost v rovině personalistiky a budete rozvíjet a implementovat moderní HR nástroje.
Budete také spolupracovat s bankami, pojišťovnami, auditory, právními zástupci a daňovými poradci. Součástí práce je také reporting vedení společnosti v ČR i v Německu a kolektivní vyjednávání s odborovou organizací.

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání ekonomického směru a několik let praxe na podobné pozici ve středně velké společnosti
  • znalost a ovládání provozních ekonomických nástrojů
  • aktivní znalost NJ nebo základní znalost NJ a aktivní znalost AJ
  • strategické a analytické myšlení a dovednosti, rychlé chápání a schopnost adaptace
  • orientaci v implementaci nových systémů a postupů

Nabízíme

Nechceme toho zrovna málo, ale za práci Vás rádi odměníme.
  • odpovídající mzda, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a pojištění a další benefity
  • stabilní, dlouhodobé zaměstnání s možností rozvoje a růstu
  • pružná pracovní doba

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3498449  Posting date: 21.9.2018