Hledáme technika 3D měření v Prostějově!

Prostějov, Česko

Popis pozice

Pro významnou společnost v oboru automotive hledáme nového kolegu na pozici TECHNIK 3D MĚŘENÍ. Máte schopnost rychle a efektivně řešit problémy? Manuální zručnost Vám není cizí a máte prostorovou představivost? Jste pečlivá osobnost s důrazem na detail? Pak hledáme právě Vás!

Hlavní náplní vaší nové práce bude měření na 3D měřícím stroji a příprava plánů měření pro CNC řízení 3D měřícího stroje. Budete zodpovídat také za provádění interních kalibrací měřících a zkušebních prostředků včetně dokumentace. Výsledky testů poté převedete do podoby protokolů a ty odprezentujete kolegům.

Profil kandidáta

Abyste uspěli, potřebujete mít SŠ vzdělání technického směru a musíte mít znalost čtení výkresové dokumentace. Velkou výhodou budou zkušenosti v oblasti 3D měření. Nutné jsou také základy angličtiny či němčiny, ochota pracovat na ranní/odpolední směny a orientace v MS Office.

Nabízíme

Za vaši práci Vám nabídneme odpovídající mzdové ohodnocení a skvělé benefity – příspěvek na stravování, příspěvky na zdravotní péči, sportovní aktivity, zvýhodněné volání i pro rodinu, kariérní rozvoj a možnost růstu a další.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3508299  Posting date: 26.2.2019