Protivín. Seřizovač strojů - obsluha CNC strojů. Hledáme novou posilu :-)

Protivín, Česko

Popis pozice

Pro výrobní společnost v Protivíně, vybavenou moderními výrobními stroji přijmeme nové kolegy -kvalifikované pracovníky - obráběče kovů, seřizovače, frézaře, elektromechaniky, nástrojaře **PRÁCE JE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY**.

Jedná se o práci v příjemné pracovní prostředí bez rizika, kde se můžete naučit obsluhovat jedny z nejmodernějších strojů v oblasti obrábění. Předchozí praxe z výrobního podniku vítána, není však podmínkou, vše Vás rádi naučíme. Před nástupem budete pozváni k osobnímu pohovoru, jehož součástí je i prohlídka závodu.

Místo výkonu práce: Protivín
Směnnost: 2 směny (ranní - odpolední)
Nástup možný ihned

Náplň práce:
  • obsluha strojů
  • práce dle vedoucího pracovníka

Požadujeme:
  • spolehlivost
  • ochotu učit se novým věcem
  • vzdělání technického zaměření
  • praxe na obdobné pozici vítána

Nabízíme:
  • stabilní zaměstnání s možností kariérního postupu na vyšší / odbornější pozice
  • nástupní mzdu od 20000 Kč/měs. s ohledem na předchozí zkušenosti - u absolventů (po zapracování možnost navýšení)
  • příplatek za odpolední
  • příplatek za noční 20 Kč/h
  • dotovaná strava, oběd za 22 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • odměny za práci přesčas
  • příplatky za práci o víkendu nad rámec zákoníku práce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3522841  Posting date: 23.10.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 23000 - 28000