Písek. Technik výroby (vstřikování plastů) s NJ

Písek, Česko

Popis pozice

Pro výrobní společnost v Písku hledáme nového kolegu na pozici - Technik výroby. Nutná znalost německého jazyka - komunikace s mateřskou firmou v Německu.

Nástup: ihned
1 směna

Popis pozice:
  • péče o stroje, nástroje a infrastrukturu
  • řešení technických problémů ve výrobě vstřikování plastů
  • řešení problémů s nástroji – komunikace s nástrojárnami
  • příprava strojů a nástrojů v rámci nových projektů
  • zlepšování procesů ve stávající výrobě
  • komunikace s německou mateřskou společností

Požadujeme
  • vzdělání technického směru
  • praxe v oboru vstřikování plastů vítána
  • praxe v oboru automotive výhodou
  • znalost německého (příp. anglického) jazyka na úrovni pokročilý

Nabízíme
  • mzda 30 - 50.000 Kč/měs - ohledem na předchozí zkušenosti
  • možnost stáže nebo praxe v zahraničí - v Německu
  • nabízíme odborná školení a další zvyšování kvalifikace
  • práce s moderní technikou
  • příležitost k seberealizaci

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3530027  Posting date: 27.12.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 30000 - 50000