Čistá, lehká práce na dvě směny v Písku! (Operátor ve výrobě)

Čížovská 447, Písek, Česko

Popis pozice

Hledáme větší počet pracovníků/pracovnic na práci lehčího charakteru na 2 směny.

Stabilní a dlouhodobé zaměstnání v čistém, bezprašném, bezhlučném a klimatizovaném prostředí, kde nemusíte nosit pracovní oděv.

Nabízíme 25 dní dovolené, příspěvek na stravu, dopravné a mnoho dalších benefitů!

Místo výkonu práce je v průmyslové zóně v Písku – vynikající dostupnost MHD a autobusem z obcí z Písecka i ze Strakonic!

Dvousměnný provoz s možností přesčasů.

POPIS POZICE

– montáž elektrosoučástek,

– obsluha strojů,

– práce ve stoje/v sedě dle pracovní pozice.

POŽADUJEME:

– spolehlivost!!!

NABÍZÍME

– práci na hlavní pracovní poměr v čistém, bezprašném, tichém a klimatizovaném prostředí,

– průměrný měsíční výdělek 15 000 – 18 000 Kč,

– příplatky za směnnost,

– příplatek za práci o víkendu 100 % + 25 %,

– příspěvek na stravu,

  • závodní stravování - široká nabídka snídaní, obědů, večeří, doplňkový prodej, káva, apod.,

– měsíční prémie až 3 000 Kč hned od prvního měsíce,

– 25 dní dovolené,

– příspěvek na dopravu (dobrá dostupnost MHD – autobus staví přímo před firmou).

Po domluvě možná prohlídka výroby.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, volejte na tel. 736 758 715 nebo pište na email: [email protected]!

Kompletní seznam volných pozic naleznete na www.manpower.cz

Nabízíme

Příspěvek na dopravu, na stravu, prémie hned od 1. měsíce, týden dovolené navíc.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3532426  Posting date: 6.11.2018