Projektový inženýr - Prostějov!

Prostějov, Česko

Popis pozice

Pro významnou firmu z oblasti automotive v Prostějově hledáme projektového inženýra, který má zkušenosti na podobné pozici a umí zavádět nové projekty ve výrobní společnosti.

Hledáte novou výzvu?

Nemáte problémy s angličtinou a němčinou?

Těším se na Váš životopis v češtině a angličtině!

Co Vás na této pozici čeká?

budete kontaktní osobou pro zákazníky i v rámci firmy
  • budete vést přidělené projekty a zodpovídat za ně
  • tyto projekty budete vyhodnocovat i z obchodního hlediska
  • budete spolupracovat s výrobou, oddělením kvality a technologií
a také budete plánovat rozpočty ve střednědobém výhledu

Profil kandidáta

Bez čeho se neobejdete?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • praxe a znalosti automotive
  • výborná znalost AJ a NJ
  • týmový duch

Nabízíme

A co dostanete?

  • nadstandartní mzdové ohodnocení, 13. plat
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
a mnoho dalších benefitů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3556913  Posting date: 26.2.2019