Hledáme mistra výroby!

Prostějov, Česko

Popis pozice

Pro významnou společnost v oboru automotive hledáme nového kolegu na pozici MISTR VÝROBY. Máte zkušenosti na podobné pozici a umíte vést tým kolegů? Nejsou Vám cizí principy štíhlé výroby? A hledáte novou výzvu? Tak to hledáme právě Vás!

Hlavní náplní vaší nové práce bude kompletní zajištění a příprava výroby v dané oblasti. Optimalizace výrobních postupů a procesů za účelem zvýšení produktivity, spolupráce při sestavování ukazatelů produktivity a kvality, sestavování směnového plánu a vedení a motivace kolegů. Budete také zavádět do výroby nové výrobky a budete zodpovídat za dodržování BOZP a PO.

Profil kandidáta

Abyste uspěli, potřebujete mít SŠ vzdělání technického směru a musíte mít pár let zkušeností z podobné pozice ve výrobě – strojírenství, automotive atp. Nutné jsou také zkušenosti s vedením většího týmu kolegů a neobejdete se bez znalosti LEAN production. Výhodou bude, pokud máte pokročilou znalost Excelu a znalost AJ nebo NJ.

Nabízíme

Za vaši práci Vám nabídneme odpovídající mzdové ohodnocení a skvělé benefity – příspěvek na stravování, příspěvky na zdravotní péči, sportovní aktivity, zvýhodněné volání i pro rodinu, kariérní rozvoj a možnost růstu a další.
Zaujala Vás nabídka a hledáte novou výzvu? Neváhejte se OZVAT!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3562787  Posting date: 18.12.2018