FMEA koordinátor (vhodné i pro absolventy)!

Prostějov, Česko

Popis pozice

Pro významnou společnost v oboru automotive hledáme nového kolegu na pozici FMEA koordinátor.
Máte zkušenosti na podobné pozici či odpovídající VŠ vzdělání? Vyznáte se ve výkresové dokumentaci?
Domluvíte se bez problémů anglicky? A umíte třeba i němčinu?
Máte řidičák a chuť občas cestovat?
Budu se těšit na Vaše CV!

Náplní vaší práce bude příprava, koordinace/moderace a kompletace svěřených FMEA. Budete zodpovědní za včasnou identifikaci, vyhodnocení a prevenci potenciálních rizik ve výrobě. Dále se budete podílet na řešení dodavatelských reklamací a budete spolupracovat s oddělením vývoje, s výrobou a komunikovat s dodavateli. Zúčastníte se také interních a zákaznických auditů, budete koordinovat přípravu akčních plánů a monitorovat jejich plnění.

Profil kandidáta

Abyste uspěli, potřebujete mít odpovídající VŠ vzdělání (řízení výroby/kvalita) a případně i zkušenosti na podobné pozici. Důležitá je znalost čtení výkresů, výhodou pak bude znalost metod FMEA a 8D. Nesmíte se bát mluvit anglicky (další jazyk je výhodou) a občasně cestovat i do zahraničí.

Nabízíme

Rádi Vám nabídneme nadstandartní mzdové ohodnocení, důkladné zaškolení a skvělé benefity – 13. mzdu, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, flexibilní pracovní dobu, jazykové kurzy a mnoho dalších výhod.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3562792  Posting date: 26.2.2019