Servisní technik - elektromechanik!

Slovenská republika, Česká republika, Maďarsko (Práce vyžaduje cestování)

Popis pozice

Pro významnou globální firmu se zastoupením po celém světě hledáme servisního technika - elektromechanika pro stroje na zpracování nerostných surovin a kovového odpadu na Slovensku, v Česku a v Maďarsku.

Máte zkušenosti na podobné pozici a umíte alespoň základy anglicky?

Máte rádi cestování?

Tak to hledáme právě Vás!

Hlavní náplní Vaší nové práce bude servisování a opravy strojů na zpracování nerostných surovin a kovového odpadu u klientů na Slovensku, v Česku a v Maďarsku. Tato práce obnáší cestování po významnou část roku.

Profil kandidáta

Na tuto pozici potřebujete prokazatelné zkušenosti v servisní oblasti, popř. podobných technických oblastech blízkých servisu.

Neobejdete se také bez základů angličtiny (A2) a bez vyhlášky (min.) 508/2009 - §22 (SK), znalost maďarštiny je značnou výhodou.

Důležité je také umění vyjednávat v rámci servisní oblasti. Hledáme hlavně týmového hráče, který vyhledává cestování a nebojí se práce v terénu!

Nabízíme

Za svou práci dostanete nadstandartní mzdové ohodnocení včetně všech cestovních náhrad a diet, týden dovolené navíc, 5 sick days a další benefity. Samozřejmostí je plně vybavené služební auto!

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Neváhejte se OZVAT!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3563189  Posting date: 30.1.2019