Osobní poradce pro prémiové klienty

Praha, Česko

Popis pozice

Rozhlížíme se po nových posilách na naše pobočky napříč Prahou – hledáme ty z vás, kteří mají třeba jen roční zkušenost z banky a chtějí se posunout dále. Máme pro Vás pozici OSOBNÍHO PORADCE PRO PRÉMIOVÉ KLIENTY

Co budete dělat?

• Pečlivě se starat o naše stávající prémiové klienty
• Budete profesionálem v oboru a nabídnete klientům řešení na míru jejích potřebám, zejména v oblasti investic, ale také širokého portfolia produktů
• Dostanete své portfolio movitých klientů
• Budete zvyšovat spokojenost našich zákazníků, díky osobnímu přístupu a výbornému zákaznickému servisu

Profil kandidáta

Koho rádi přijmeme do týmu?

• Máte min. SŠ s maturitou
• Min. 1 rok zkušenosti jako bankovní/ finanční poradce
• Baví vás oblast investování a finančnictví
• Máte profesionální vystupování, jste draví a umíte udržovat dlouhodobé vztahy s klienty
• Chcete se dále vzdělávat a kariérně růst – my jsme připraveni Vás posunout dále!

Nabízíme

Jaká je naše nabídka?

• Atraktivní finance – zajímavý fix + velmi motivační bonusy
• Reálná možnost kariérního růstu – máme spoustu možností
• Skvělý tým
• Špičkové zázemí, vzdělávání
• Opravdu nadupaný balík benefitů:
  • Cafeterie 14 tis. ročně (2 rok až 27 tis.)
  • týden dovolené navíc
  • 2 sick days
  • sleva na firemní produkty (úvěry, hypotéku, pojištění, leasing…)
  • mobilní telefon

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3600632  Posting date: 15.3.2019