Vedoucí kvality - pracovní pozice v Německu

Německo

Popis pozice

Hledáme VEDOUCÍHO KVALITY, který by byl ochoten relokace do Německa a staral se o dva automobilové závody zabývající se vstřikováním plastů.

  • Řízení oddělení jakosti a provádění dozoru nad výrobou
  • Kontrola vstupního materiálu dle dokumentace
  • Vystavení certifikátů pro sériové dodávání, archivace vzorků
  • Zajištění měřících a zkušebních prostředků pro výrobu
  • Zajištění výstupní kontroly sériové výroby
  • Zpracování reklamací
  • Příprava vzorků pro vzorkování u zákazníka, provedení posouzení prvních vzorků
  • Provádění interních auditů

Očekáváme:
  • Technické vzdělání
  • Znalosti v oboru vstřikování plastů
  • Znalosti statistiky
  • Velmi dobrá znalost čtení technických výkresů a podle nich provádění měření na výrobcích
  • Zkušenosti s používáním měřících a kontrolních prostředků
  • Znalost práce s PC (CAQ – Program)
  • Přesná znalost interních procesů
  • Znalost systematiky ISO/TS 16949, APQP, PPAP, FMEA
  • Aktivní německý jazyk a anglický jazyk
  • Znalost základů zavedených systémů QMS, EMS (EnMS,IsMS,OHSAS)
  • Znalost základů statistických metod aplikovaných ve výrobních procesech

Nabízíme

  • Perspektivní rozvoj a uplatnění ve stále se rozvíjející se firmě
  • Pracovní pozici v automobilovém závodě v Německu
  • 5 týdnů dovolené
  • Vzdělávání, školení a semináře
  • Závodní stravování
  • Po roce zaměstnání příspěvek na ŽP nebo PF

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3606817  Posting date: 29.3.2019