Hledáme parťáka do zákaznického servisu. Přidáš se?

Praha 5, Česko

Popis pozice

Co zajímavého Vás na pozici čeká?

  • Řešení dotazů, požadavků a podnětů klientů (telefon, email, webový chat)
  • Administrace hovorů za podpory interních informačních systémů
  • Spolupráce v týmu zákaznického servisu i napříč firmou s kolegy z back office, compliance, finančního odd. apod.
  • 6 týdenní školení s postupným náběhem samostatné práce na lince, následné souvislé vzdělávání se,
  • Osobní a profesní růst

Profil kandidáta

Koho hledáme?

Parťáka s energií posouvat věci kupředu, ochotou pomáhat a podporovat dobrou zákaznickou zkušenost
  • S maturitou a hlavně příjemným verbálním projevem
  • Dobrou češtinou - mluvenou i psanou
  • S chutí se rozvíjet v klientském servisu

Nabízíme

Nenecháme vás v tom – ve vašich začátcích vám bude k ruce parťák (Buddy)
Jsme učící se organizace – stačí jen chtít
Na věku nám nezáleží, na přístupu ano
Za šikovnost dostaneš k FIXU taky BONUSY!
Flexibilní pracovní doba – přizpůsobíte si dle vašich časových možností
Čeká na vás pěkný balík benefitů:
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Sick days
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • HPP – plný/ zkrácený úvazek
  • Nástup dle domluvy
  • Pracoviště Praha 5 – u metra Anděl

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3610938  Posting date: 4.4.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 27000