Příbram. Technolog / Procesní inženýr s AJ

Příbram, Česko

Popis pozice

Pro výrobní společnost zabývající se vstřikováním plastů se sídlem v Příbrami, hledáme novou posilu na pozici: Technolog / Procesní inženýr.

Místo výkonu práce: Příbram
Nástup: ihned nebo dohodou

Popis pozice:
  • nastavování procesních parametrů linky
  • spolupráce s univerzitou v rámci projektů lakovny a extruze
  • komunikace s dodavateli
  • zlepšování procesů v oblasti kvality, produktivity a technologie (lakovna, extruze)
  • tvorba a udržování aktuální dokumentace
  • technická podpora pro obchodní oddělení
  • základní úpravy programu robotů (fanuc)

Požadujeme:
  • VŠ nebo SŠ s praxí na pozici technologa
  • AJ na komunikativní úrovni
  • dobré organizační a komunikační dovednosti
  • znalost práce na PC
  • zkušenost s programováním robotů výhodou

Nabízíme:
  • zajímavé a motivační platové ohodnocení s ohledem na předchozí zkušenosti
  • odměny
  • vzdělávací kurzy a školení
  • možnost profesního rozvoje
  • závodní stravování / dotovaná strava
  • zaměstnanecké benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3615656  Posting date: 6.3.2019