Olomouc – inženýr kvality

Olomouc, Česko

Popis pozice

ledáte novou práci a máte zkušenosti z oddělení kvality? Pro zavedenou a stabilní společnost v Olomouci hledáme nového kolegu na pozici Inženýra kvality. Pokud máte alespoň středoškolské vzdělání ve strojírenském oboru, 3+ roky praxe a angličtina pro Vás není problém, tak to hledáme třeba právě Vás!

POPIS POZICE

Na své nové pozici budete nejbližším spolupracovníkem manažera kvality a budete zodpovídat za:
  • dohlížení a kontrolu dodržování BOZP a PO
  • zavádění nových projektů do výroby
  • vedení a řízení interních neshod a vedení metrologie a kalibrace
  • vedení a testování a modifikací
  • interní a zákaznické audity a řešení reklamací (spoluúčast)
  • audit IATF (spoluúčast)

Profil kandidáta

Správný kandidát má:
  • alespoň SŠ vzdělání ve strojírenství nebo VŠ vzdělání v příslušném oboru
  • alespoň 3 roky zkušeností z oddělení kvality (ideálně automotive)
  • znalost ISO, IATF, FMEA (výhodou)
  • angličtinu na komunikativní úrovni

Nabízíme

Za svou práci dostanete odpovídající odměnu, týden dovolené navíc, pružnou pracovní dobu a například také stravenky. Společnost bude dbát i na vaše další vzdělávání a proto se můžete těšit i na různé kurzy a školení. A v neposlední řadě můžete kariérně růst společně se společností, která ocení loajalitu a zápal pro věc!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3630611  Posting date: 27.3.2019