Obchodník front office – strojírenské celky

Ostrava, Česko

Popis pozice

Do strojírenské firmy v Ostravě hledáme pro obchodní pozici kandidáty, kteří mají zkušenost ze zahraničního obchodu a orientují se v technické dokumentaci.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Udržování obchodních vztahů s významnými obchodními partnery v oblasti strojírenských celků zejména pro energetický průmysl
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí v rámci Evropy (zejména zahraniční obchod)
  • Vedení obchodní agendy ve spolupráci se zaměstnanci back office
  • Kontrola průběhu realizace obchodní zakázky a průběžná komunikace se zákazníkem
  • Tvorba nabídek vč. technického řešení ve spolupráci s technickým týmem

POŽADAVKY:

  • SŠ/VŠ vzdělání – strojírenské zaměření výhodou
  • Dobrá orientace v technické (strojírenské) dokumentaci
  • Angličtina na úrovni B2
  • Praxe ze zahraničního obchodu v oblasti strojírenství či metalurgie
  • Ochota cestovat na služební cesty do zahraničí (cca 5 dní/měsíc)
  • Orientace na výsledek, samostatnost

Nabízíme

  • Aktivní využití angličtiny, služební cesty v rámci Evropy
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Podpora obchodního týmu
  • Zajímavé strojírenské produkty – zejména zakázková výroba

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Mgr. Veronika Krčová
+420702159024
ID: 3646055  Posting date: 16.4.2019