Klientská linka v bance - příchozí hovory - vhodné I pro absolventy

Prague

Popis pozice

CO BUDE VAŠE PRÁCE?

Pro pohodový a pracovitý tým klienta v centru Prahy hledáme pohodové kolegy, kteří zaštítí práci na zákaznické lince.
To znamená, že budete přijímat hovory od stávajících klientů, řešit jejích požadavky na změnu, zodpovídat dotazy a také zjistíte zda mají vše co potřebují a případně nabídnete pomoc nebo řešení.
Součástí vaší práce bude zodpovídání emailových dotazů.

Máme pro Vás práci, kde si přizpůsobíte pracovní dobu.

Profil kandidáta

KOHO HLEDÁME?

Šikovné komunikativní kandidáty, kteří mají alespoň maturitní vysvědčení, k tomu tah na branku a umí dobře česky.
Rozšiřujeme tým na zákaznické lince – PŘÍCHOZÍ hovory, kde budete s úsměvem podávat informace, provádět změny v databázi a řešit požadavky stávajících klientů.

Nabízíme

CO PRO VÁS MÁME?

Za dobře odvedenou práci Vás u nás čeká nejen FIXNÍ mzda, ale také odměny na základě vaší šikovnosti, propracovaná školení a možnost kariérního postupu zaručena!

Máme pro vás na pracovišti vodu+kávu+čaj zdarma, aby Vám při telefonování nevyschlo v krku.
Na na odpočinek a regeneraci od nás dostanete až 28 dní dovolené.

Tím to ale ani zdaleka nekončí – dostanete příspěvek na dovolenou/ osobní rozvoj již po půl roce, který se bude jako odměna za vaši loajalitu postupně zvyšovat – po 2. letech až 16 tis Kč – a to už je něco!
Čekají na Vás i stravenky, flexipasy a po roce příspěvek na penzijko/životko.
Čas od času pořádáme teambuilding a jiné společné aktivity, aby bylo v týmu veselo!

Přidejte se k nám! Neváhejte a pošlete mi CV!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3661029  Posting date: 7.6.2019  The job comes from another website or source.