Operátor výroby klimatizací

Zlínský kraj

Popis pozice

Pro předního výrobce klimatizační a chladicí techniky pro automobilový průmysl hledáme zaměstnance na pozici operátor výroby.

Jedná se o obsluhu výrobních strojů pro výrobu komponentů do automobilových klimatizací.

Pracuje se na třísměnný provoz, pracovní doba 7,5 hod/den.

Na pracovišti se střídáte u strojů, práce tedy není jednotvárná.

Profil kandidáta

Požadujeme manuální zručnost, ideálně zkušenosti z výroby a ochotu pracovat v třísměnném režimu.

Nabízíme

Práci u stabilního mezinárodního zaměstnavatele.

Smlouvu na hlavní pracovní poměr s možností přestoupit do kmene.

Základní mzda 103 Kč/ hod + příplatky za odpolední směnu 17,50 Kč/ hod a za noční 18 Kč/ hod. + docházkový bonus 900,- + výkonnostní prémie

13. a 14. plat

Možnost přivydělat si na přesčasech.

Po roce navýšení počtu dnů dovolené.

Dotované stravování.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3688106  Posting date: 6.6.2019  The job comes from another website or source.