Vedoucí pracovník celní deklarace

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme nového kolegu, který povede tým celních deklarantů! Pokud hledáte novou pracovní výzvu, máte zkušenost s vedením lidí a orientujete se v celním řízení, neváhejte nám zaslat životopis!
Jaká práce na Vás čeká?
  • vedení několika poboček celních deklarací
  • samostatné řízení kolegů, organizace a kontrola činnosti celního oddělení
  • řízení vybraných zakázek, nastavování spolupráce s novými klienty
  • rozvoj kontaktů se stávajícími klienty
  • komunikace s celními a finančními úřady

Profil kandidáta

Hledáme kandidáta, který:
- zná proces celního řízení
  • orientuje se v celní problematice
  • má zkušenost s vedením zaměstnanců
  • ovládá základy anglického jazyka

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport kartu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
ID: 3823018  Posting date: 2.12.2019  The job comes from another website or source.