Specialista dodavatelské logistiky

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme parťáka do pohodového týmu do výrobní automotive společnosti v Mošnově.
Máš nějaké zkušenosti v oblasti logistiky a chceš se dále rozvíjet? Pak tato pozice může být pro tebe opravdu skvělou příležitostí!

  • zajištění potřebného materiálu od dodavatelů pro výrobní linku

  • komunikace s dodavateli

  • kontrola plánu výroby ve spolupráci s oddělením plánování výroby, komunikace s výrobním oddělením

  • koordinace množství a termínů dodávaných dílů

  • analýza a kontrola skladových karet

  • sledování využití manipulační techniky a její kontrola

  • kontrola výše zásob, pravidelná měsíční uzávěrka a kontrola dodávek

Profil kandidáta

  • praxe z výrobní nebo logistické firmy

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření

  • komunikativní znalost anglického jazyka - denní komunikace

  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

  • znalost MS Office

  • samostatnost, ale i schopnost týmové spolupráce

  • odolnost vůči stresu, komunikativnost, flexibilita

Nabízíme

  • práci s moderní technologií, v moderním prostředí

  • odborný a kariérní růst

  • autobusová doprava do/ze zaměstnání

  • příspěvek na stravování

  • zvýhodněný mobilní tarif

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • stravování 24 hodin denně

  • odměny při významných životních událostech (narození dítěte, svatba)

  • kulturní akce (teambuildingové akce, zábavní den pro zaměstnance, jejich děti a rodinné příslušníky)

  • 20 + 5 dní dovolené navíc

  • další zaměstnanecké výhody (13. plat, možnost pronájmu vybraných automobilů)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3824247  Posting date: 3.12.2019  The job comes from another website or source.