Výrobní manažer – strojírenská automotive firma

Pardubický kraj, Česko

Popis pozice

TOP MANAGEMENT, VÝROBA, LEAN, STROJÍRENSTVÍ, AUTOMOTIVE, ANGLIČTINA .

Vystihuje to vaši praxi a zkušenosti? Pak určitě věnujte pozornost následujícím řádkům.
Pro našeho klienta – zahraniční výrobní strojírenskou společnost se zákazníky převážně v automobilovém průmyslu - hledáme zkušeného výrobního manažera středně velkého výrobního závodu. Povedete celou výrobní část firmy včetně oddělení údržby. Vaši podřízení budou jednotliví vedoucí všech výrobních provozů, reportovat budete řediteli společnosti. Vaším úkolem bude zajištění dalšího rozvoje výrobního úseku, tak aby firma obstála v náročných podmínkách automotive businessu.

Profil kandidáta

Náš klient očekává:

  • relevantní několikaletou praxi v rámci těžkého strojírenství (ideálně v automotive) na výrobně technických manažerských pozicích

  • zkušenosti s řízením výroby a údržby v mezinárodní firmě, oblast automotive velkou výhodou

  • schopnost efektivně řídit a motivovat přímé podřízené i celý tým, měl byste být skutečný leader

  • velmi dobrá aktivní znalost anglického jazyka, pokud není čeština/slovenština vaše rodná řeč, měla by být na plynulé úrovni

  • schopnost komunikace na různých úrovních ve firmě, prezentační a vyjednávací schopnosti, týmový duch

  • znalost moderních metod řízení výrobní firmy (LEAN)

  • energická osobnost s organizačními schopnostmi a přirozenou autoritou

Nabízíme

Možnost podílet se na rychlém rozvoji úspěšné zahraniční společnosti v ČR. Za to Vám nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení a standardní manažerské benefity obvyklé na této pozici včetně firemního automobilu i pro soukromé účely. Možná je i podpora relokace (formou ubytování).

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Šindelář
+420739348798
ID: 3843674  Posting date: 9.1.2020  The job comes from another website or source.