Elektrikář (údržbář mechanik)

Olomoucký kraj

Popis pozice

!Hledáme do svého týmu manuálně zručného elektro údržbáře!

Jsme společnost, která se může pyšnit spokojenými zaměstnanci a příjemným kolektivem. Z důvodu odchodu jednoho našeho zaměstnance do důchodu, hledáme nového kolegu, který by náš tým doplnil :)

Hlavní pracovní činností našeho nového kolegy je především provádění reaktivní a preventivní údržby. Důležitá je také podpora technologů při výrobě a údržbě.

Profil kandidáta

  • Minimální věk 18 let

  • Vyhláška 50, §6 minimálně

  • Praxi v oboru

  • Dobrá pracovní morálka, spolehlivost

  • Schopnost týmové práce

Nabízíme

  • Nástupní mzda 23 000 - 28 000 (záleží dle zkušeností)

  • HPP na 2 směny a jako kmenový zaměstnanec!

  • Stabilní zaměstnání

  • 5 týdnů dovolené

  • Roční prémie

  • Stravenky

  • Dotované stravování

  • Nástup možný IHNED!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3844410  Posting date: 9.1.2020  The job comes from another website or source.