Hledáme servisního technika s vyhláškou!

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, finskou technologickou společnost, hledáme nového kolegu či kolegyni, který/á se postará o servisní činnost u klientů na Olomoucku a Mohelnicku.

Máte zkušenosti na podobné pozici?

A máte vyhlášku 50 §6 (či vyšší)?

A hledáte stabilní zaměstnání s možností profesního růstu?

Pak jste našli tu správnou nabídku a já se těším na Vás životopis!
Na své nové pozici budete zodpovídat za servis, údržbu a případně montáž halové zdvihací techniky, mostových jeřábů a halové dopravní techniky. Pro klienty budete partnerem, jelikož obsluhu těchto strojů budete zaučovat a díky firemním školením budete profesionálem ve svém oboru!

Profil kandidáta

Od nového kolegy či kolegyně očekáváme elektro vzdělání a vyhlášku 50 §6 (či vyšší). Velkou výhodou budou předchozí zkušenosti na podobné pozici (strojírenství, automotive, apod.). Budete potřebovat i ŘP Sk. B a nesmíte se bát práce ve výškách (max. 10 metrů).

Nabízíme

Za svou práci dostanete:

  • nástupní mzdu 38.000 - 40.000, po zaučení navýšení mzdy

  • týden dovolené navíc

  • flexibilní pracovní dobu

  • příspěvek na stravování

  • služební auto a další potřebné vybavení (po domluvě pro soukromé účely)

  • roční odměna (13. plat) a další finanční i nefinanční benefity

Našli jste nabídku, kterou jste hledali? Pak se ozvěte a těším se na Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3849982  Posting date: 16.1.2020  The job comes from another website or source.