Team leader v logistice

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zájem působit v nejglobálnější společnosti na světě? Ve společnosti nabízející nepřeberné množství logistických řešení?

Hledáme vhodného kandidáta na pozici Team leader!

  • Zodpovědnost za řízení projektu pro zákazníka.

  • Plánování přeprav a optimalizace logistických potřeb zákazníka.

  • Jednání s dopravci, nastavení a kontrola jejich kvality.

  • Zodpovědnost za plnění finančního plánu koordinace aktivit v ČR i v zahraničí.

  • Vedení menšího týmu.

Profil kandidáta

  • Min. SŠ vzdělání (výhodou dopravní směr).

  • Praxi v oboru mezinárodních přeprav.

  • Zkušenosti s nákupem dopravních kapacit.

  • Výborná znalost anglického jazyka je nezbytná, další jazyky velkou výhodou.

  • Zkušenost s jednáním se zákazníkem a vedením menšího týmu.

  • Uživatelskou znalost práce s PC (MS Office).

  • Řidičský průkaz sk. B.

  • Zkušenost v oblasti 4PL výhodou.

Nabízíme

  • Práci v moderním pracovním prostředí, podporu v budoucím kariérním růstu (v ČR i zahraničí).

  • Širokou škálu benefitů - stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, dotovaná Multisport karta, karta MAKRO, slevy u našich partnerů, výhodné volání u mobilních operátorů, příspěvek na penzijní/životní připojištění, firemní akce, soutěže.

  • Dáme Vám možnost se rozvíjet - máme pestrou nabídku interních školení, přispíváme na jazykové vzdělávání.

  • Budete mít k dispozici 5 týdnů dovolené plus 3 dny zdravotního volna.

  • Zaujala Vás naše nabídka? Splňujete výše uvedené předpoklady? * Pak neváhejte a zašlete nám co nejdříve Váš strukturovaný životopis.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3849984  Posting date: 16.1.2020  The job comes from another website or source.