Manažer údržby v Olomouci!

Olomoucký kraj

Popis pozice

Hledáte novou výzvu a máte praxi ve vedení strojní údržby? Pro zavedenou a stabilní společnost v Olomouci hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Manažer údržby.

Máte zkušenosti na podobné pozici?

Umíte vést malý tým techniků?

A máte vyhlášku 50 §6 či vyšší?

Pak hledáme právě Vás a těším se na Váš životopis!
Na své nové pozici budete zodpovídat za:

  • vedení týmu 3 techniků

  • pravidelná a preventivní údržba strojů

  • příprava rozvodů pro nové stroje a jejich zapojení

  • zajištění revizí (jeřáb, tlakové nádoby apod.) ve spolupráci s externí firmou

  • spolupráce s dodavateli - objednávání servisu, nákup náhradních dílů, nákup nových strojů, ...

Profil kandidáta

Od nového kolegy či kolegyně očekáváme praxi s vedením strojní údržby a s vedením týmu kolegů. Nezbytná je pak vyhláška 50 §6 (či vyšší), ŘP Sk. B a velkou výhodou bude komunikativní znalost angličtiny.

Nabízíme

Za svou práci dostanete odpovídající mzdu dle zkušeností (30-40.000 Kč), výkonnostní bonus (5.000 Kč), dovolenou nad zákonný rámec, 100 Kč stravenky, Flexipassy a další zajímavé benefity. Společnost bude dbát i na vaše další vzdělávání a proto se můžete těšit i na různé kurzy a školení. A v neposlední řadě můžete kariérně růst společně se společností, která ocení loajalitu a zápal pro věc!

Zaujala Vás nabídka? Neváhejte se OZVAT!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3850987  Posting date: 17.1.2020  The job comes from another website or source.