Hledáme obchodníka - stavebnictví / strojírenství!

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pro našeho významného klienta, českou stavebně-strojírenskou společnost, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Obchodního zástupce. Společně s několika dalšími obchodníky se budete podílet na rozvíjení vztahů u stávajících klientů a hledání nových obchodních příležitostí v ČR a v Německu.

Máte zkušenosti s technickým obchodem - strojírenství nebo stavebnictví?

Němčina na komunikativní úrovni pro Vás není problém?

Pak hledáme právě Vás!

Za co budete zodpovídat:

  • udržování vztahů u stávajících klientů a aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí pro prodej či pronájem obytných kontejnerů

  • budete se pohybovat v rámci České republiky a Německa

  • pro zákazníky budete partnerem, poradíte jim s kompletním řešením a zpracujete nabídku

  • budete úzce spolupracovat s projektovým manažerem a obchodním ředitelem

Profil kandidáta

Kdo jste a co umíte:

  • máte alespoň SŠ vzdělání (ideálně ve strojírenství) a zkušenosti s prodejem stavebních či strojírenských produktů a řešení

  • umíte prodávat kompletní produktové řešení, včetně poradenství klientům

  • domluvíte se bez větších problému německy

  • v Excelu jste jako doma

  • máte ŘP Sk. B

Nabízíme

To nejlepší nakonec!

  • fixní mzdu 35.000 Kč + bonusy (V průměru 15.000 Kč+)

  • stravenky

  • služební mobil a počítač

  • služební auto pro osobní účely

  • smlouvu na dobu neurčitou

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3851150  Posting date: 18.1.2020  The job comes from another website or source.