Stavební dělník

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro společnost z oblasti energetiky hledáme stavební dělníky pro stavbu základů vysokonapěťových stožárů. Jedná se o práci v 10 denních turnusech a cestování je její nedílnou součástí. Pokud se Vám tato nabídka zamlouvá, ČTĚTE DÁL!

  • Stavba betonových základů pro vysokonapěťové stožáry

  • Turnusy 10 dní / 4 dny volno

  • Cestování v rámci kraje a celé republiky

  • Ubytování na dobré úrovni

  • Cestování z ubytování na stavby firemními auty

  • Pomůcky a nářadí od zaměstnavatele

Profil kandidáta

  • Fyzická zdatnost

  • Zdravotní způsobilost pro práci v hloubkách (stejná jako pro práci ve výškách)

  • Manuální zručnost

  • Zkušenosti se stavěním

  • Vhodné i pro absolventy

Nabízíme

  • 110-130Kč + 4000Kč cestovní náhrady

  • Bonus 1000-4000Kč za včasné plnění zakázek

  • Střádání hodin do konta

  • 10kč/h při cestě z domova na místo stavby

  • 25 dnů dovolené

  • 2000Kč/čtvrtročně bez úrazu

  • Po roce příspěvek na penzijní připojištění

  • Firemní parkoviště

  • Možnost bezúročné půjčky

  • Očkování proti klíšťové encefalitidě

  • Příspěvek na praní

  • Možnost koupě akcií skupiny

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3858100  Posting date: 28.1.2020  The job comes from another website or source.