Asistent/ka – Team Support

Praha

Popis pozice

Hledáte práci v kanceláři a chcete získat kariéru v mezinárodní společnosti? Rád/a byste využíval/a AJ na denní bázi? Pokud je Vaše odpověď ANO, pak hledáme právě Vás. Staňte se součástí jedné z největších společností poskytující chytrá řešení pro zdravotnictví.

Pracovní doba: 9 - 17 h

Místo výkonu práce: Praha - Prosek

Nástup: IHNED

  • Organizace meetingů a konferencí

  • Příprava a realizace firemních akcí

  • Správa interní dokumentace

  • Zodpovědnost za koordinaci pracovních cest a cestovních výdajů

  • Komunikace se zaměstnanci i klienty

  • Překlady dokumentů

  • Organizační činnosti související s chodem kanceláře i fungováním celé společnosti

Profil kandidáta

  • Ideální kandidát/ka se nebojí komunikovat na denní bázi v AJ (nezbytná znalost slovem i písmem)

  • Zkušenosti z administrativy (alespoň 2 roky)

  • Základní znalost MS Office

  • Organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Zaškolení od zkušenějších kolegů

  • Práce na HPP, po roce smlouva na dobu neurčitou

  • Kanceláře přímo u stanice metra Prosek

  • Finanční ohodnocení 36 000 Kč

  • 20 dní dovolené

  • Nástup možný ihned nebo dle domluvy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3861345  Posting date: 1.2.2020  The job comes from another website or source.