Výkonný ředitel výrobní firmy

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta – středně velkou výrobní společnost v oblasti zakázkové strojírenské výroby s několika menšími závody – hledáme generálního (výkonného) ředitele. Generální ředitel bude zodpovědný za operativní řízení chodu firmy, bude se podílet na tvorbě celkové obchodní i výrobní strategie, bude v kontaktu s klíčovými zákazníky firmy v zahraničí, zejména v Německu. Řídí výrobního ředitele, manažera obchodu, finančního manažera společnosti, zodpovídá se přímo majiteli společnosti.
NA TÉTO POZICI BUDETE ZODPOVĚDNÝ/Á ZEJMÉNA ZA:

  • celkové řízení firmy, vedení týmu odborných manažerů

  • stanovení optimální rozvojové strategie společnosti

  • zajištění efektivity interních firemních procesů a jejich restrukturalizace

  • dohled nad realizací rozvojových projektů (např. implementace ERP systému)

  • dosahování cílů stanovených vlastníkem společnosti

Profil kandidáta

NÁŠ KLIENT OČEKÁVÁ: - relevantní praxi na manažerských pozicích ( ředitel, výkonný manažer výrobní firmy), šance pro spolehlivé a akční top manažery zejména ze strojírenství

  • zkušenosti s řízením středně velké výrobní společnosti, ekonomická gramotnost, podnikatelské myšlení

  • prověřené zkušenosti s řízením lidí a motivací podřízených manažerů

– manažerské schopnosti a charisma, přirozená autorita

  • výborná aktivní znalost německého jazyka (na úrovni pracovního jednání) + angličtina výhodou - orientace v českém a evropském právním prostředí pro podnikání - schopnost komunikace přes různé úrovně ve společnosti, strategické myšlení, vyjednávací schopnosti

  • české občanství a plynulá znalost českého jazyka (pokud nejste rodilý/á mluvčí)

Nabízíme

Náš klient nabízí:

  • možnost podílet se na dalším rozvoji úspěšné soukromé společnosti v ČR

  • odpovídající mzdové ohodnocení s výraznou bonusovou složkou

  • standardní manažerské benefity přináležející pozici výkonného ředitele společnosti

  • firemní automobil i pro soukromé účely

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Šindelář
+420739348798
ID: 3867803  Posting date: 11.2.2020  The job comes from another website or source.