Zkušební inženýr v automotive

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Jste zkušený v oblasti NVH - noise, vibration, harshnes? Hledáme zkušeného ZKUŠEBNÍHO INŽENÝRA. Důležitá je praxe min. 3 let a komunikativní úroveň. Budete mít na starost celu zkušebnu závodu a zároveň spolupracovat s externími zkušebnami.

  • Zaměřeno na oblast NVH (Noise, Vibration, Harshness – tj. měření zvuků, vibrací, atd.), zvláště na vibrační zkoušky.

  • Plánování a realizace zadaných zkoušek automobilových komponentů. Zpracovávaní a presentování výsledků zkoušek. Technické analýzy.

  • Komunikace se zákazníky ohledně technických detailů provedení zkoušek. Spolupráce s jinými útvary při vyhodnocování zkoušek, včetně návrhu na zlepšování.

  • Návrh a realizace speciálních zkoušek a měření podle požadavků vývojových a odborných útvarů.

  • Komunikace s externími zkušebnami.

  • Odpovědnost za přidělený druh zkoušek, zkušební zařízení (organizování údržby a odstraňování oprav).

Profil kandidáta

  • vzdělání technického směru (elektro nebo strojírenství)

  • Požadována zkušenost s vibračním testováním na obdobné pozici min. 3 roky

  • Tvůrčí technické myšlení, analytické, komunikační a vyjednávací schopnosti

  • Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, důslednost, časová flexibilita, schopnost pracovat a komunikovat v týmu, organizační schopnosti

  • Dobrá znalost práce s PC (Win, Office, atp.)

  • Manuální zručnost

  • Znalost a používání AJ na komunikativní úrovni

  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • Stabilitu a podporu silné mezinárodní společnosti

  • Zajímavou práci ve zkušebně klimatizačních komponentů

  • Motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém

  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvky na dojíždění, příspěvky na stravování, dny dovolené navíc, atd.)

  • Možnost odborného a kariérního růstu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
ID: 3868670  Posting date: 11.2.2020  The job comes from another website or source.