Obchodní zástupce - přívěsy pro nákladní auta - Morava!

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pro významnou obchodní a výrobní společnost hledáme OBCHODNÍKA pro technický prodej (přívěsy pro nákladní auta). Nebudete prodávat jeden a ten stejný produkt, budete prodávat řešení, které Vašim klientům ušetří čas a peníze!

Jste samostatná osobnost a nebojíte se akvizicí?

Máte předchozí zkušenosti s technickým prodejem?

Tak to hledáme právě Vás a těším se na životopis!
Hlavní náplní Vaší nové práce bude identifikace a aktivní rozvíjení nových i stávajících obchodních příležitostí ve svěřeném regionu Moravy a jejich úspěšné dotažení ke spokojenosti klienta. Zkrátka musíte poznat potřeby klientů a navrhnout to správné řešení. Vaše obchodní výsledky poté vyhodnotíte a odreportujete. Samozřejmostí je pak profesionální reprezentace firmy a odborné poradenství pro klienty!

Profil kandidáta

Ten správný obchodník má reprezentativní a profesionální vystupování, je orientovaný na zákazníka a výsledky. Důležitá je i flexibilita, samostatnost, cílevědomost a analytické uvažování. Je nutné mít obchodního ducha a zkušenosti s technickým prodejem (ideálně s podobným sortimentem) a ochotu se rychle učit a vzdělávat. Výhodu pak budete mít se vzděláním strojního či technického zaměření.

Znalost angličtiny je výhodou, nikoliv podmínkou.

Nabízíme

Rádi nabídneme zajímavou mzdu (30.000 Kč fix) s atraktivními bonusy (průměrná mzda 50.000 Kč+) a možnost dalšího vzdělávání a růstu. Určitě oceníte i služební auto, pět týdnů dovolené, plně hrazené vybavení home office a další benefity!

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Neváhejte se OZVAT!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3888925  Posting date: 10.3.2020  The job comes from another website or source.