Hledáme zkušeného nástrojáře!

Ústecký kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme šikovného a zkušeného nástrojáře pro expandující rodinný podnik v Mostě.

Umíte číst technické výkresy? Máte zkušenosti s rozebíráním a sestavováním nástrojů? Umíte pracovat na běžných obráběcích strojích?

Pokud jste odpověděl/a 3x ANO, pak hledáme právě Vás.
* Zaskladňování a příprava nástrojů

* Údržba nástrojů, čištění a zakonzervování

* Optimalizace nástrojů na vstřikolisech

* Dokumentace k údržbě nástrojů

* Realizace oprav nástrojů

* Technická komunikace s dodavateli i se zákazníky

Profil kandidáta

Měl byste mít:

* min. výuční list

* zkušenost v oboru podmínkou !!!

* práce na běžných obráběcích strojích

* zkušenosti s rozebíráním a sestavováním nástrojů (dokončovací a lícovací práce)

* znalost čtení a práce s technickými výkresy

* Znalost základů německého jazyka výhodou

* praxe na elektroerozivních strojích výhodou

* Znalost na PC výhodou

Nabízíme

* Dlouhodobá perspektiva zaměstnání v rychle expandující rodinné firmě

* Fixní mzda

* Zajímavé firemní benefity

* Firemní akce

* Stravenky

* Možnost profesního rozvoje a růstu

* Příjemné prostředí a dobře dostupná lokalita města Most

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349
ID: 3891734  Posting date: 13.3.2020  The job comes from another website or source.