Projektant v Přerově!

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pro našeho významného klienta z oboru projektové činnosti v Přerově hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Projektanta!

Pokud máte příslušné vzdělání nebo zkušenosti na podobné pozici, těším se na Váš životopis!
Na své nové pozici budete zodpovídat za kompletní projektantskou činnost v oblasti pozemního stavitelství. Za projekt budete zodpovídat od samotné studie až po realizační dokumentaci a případně i za autorský dozor.

Profil kandidáta

Od nového kolegy či kolegyně vyžadujeme alespoň SŠ vzdělání ve stavebním oboru a předchozí praxi (šanci však rádi dáme i šikovným VŠ absolventům). Dále je nutné znát práci v projekčních programech (ideálně AutoCAD) a mít ŘP Sk. B. Výhodou poté bude znalost angličtiny.

Nabízíme

Rádi Vám nabídneme odpovídající mzdové ohodnocení, možnost nástupu ihned, týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a především i možnost ke kariérnímu růstu!

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3892549  Posting date: 14.3.2020  The job comes from another website or source.