Excelentní údržbář!

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro provoz v Plzni, zabývající se vstřikováním plastu hledáme údržbáře, který bude mít na starost provozuschopnost a seřízení těchto výrobních strojů.

Nabídka je stále aktuální – i my se bojíme, ale víme, že i v této době lidé potřebují práci. Jde nám i o Vaše bezpečí.

  • Budeš seřizovat a udržovat vstřikolisy na své směně

  • Budeš spoluzodpovědný za plnění výrobního plánu

  • Budeš evidovat své opravy a spotřebovávání náhraních dílů

  • Budeš reportovat vedoucímu údržby

Profil kandidáta

  • Potřebuješ vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6

  • Oceníme zkušenosti na obdobné pozici

  • Potřebujeme, abys byl samostatný a bylo na tebe spolehnutí

  • Musíš být ochotný pracovat na 3 směny

Nabízíme

  • Mzda 35.000 - 38.000Kč na základě zkušeností

  • Zákonné příplatky

  • Plně hrazené stravování

  • Káva a čaj na pracovišti zdarma

  • Být součástí stabilní společnosti, která operuje v rámci celého světa

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3892553  Posting date: 14.3.2020  The job comes from another website or source.